Feel Eco čistič okien a skiel 500ml

Neohodnotené
 
 

Čistič okien a skiel určený na umývanie a čistenie okien, zrkadiel a ďalších sklenených a keramických povrchov.

Prípravok je určený na umývanie a čistenie okien, zrkadiel a ďalších sklenených a keramických povrchov v domácnosti ako sú dosky stolov, výplne dverí, autosklá, kachličky, umývadlá. Je tiež vhodný na umývateľné plochy ako sú opaxitové, plastové a nehrdzavejúce povrchy.

Dostupnosť Na objednávku
€3,60 / ks    
Značka Feel Eco
Kategória Upratovanie
 

FEEL ECO ČISTIČ OKIEN A SKIEL je prípravok na umývanie a čistenie okien, zrkadiel a ostatných sklenených a keramických povrchov v domácnosti, ako sú dosky stolov, dverové výplne, kachličky, umývadlá, autosklá. Rovnako je vhodný na umývateľné opaxitové, plastové a nerezové povrchy. Obsiahnutá kombinácia octu, alkoholu a biologicky odbúrateľných tenzidov účinne odstraňuje mastné a organické nečistoty. Pri pravidelnom používaní sa aktivuje pokročilá polymérna technológia, ktorá obmedzuje zahmlievanie skla, zabraňuje vzniku škvŕn po kvapkách vody a uľahčuje opakované čistenie povrchu. Prípravok obsahuje iba ľahko biologicky rozložiteľné zložky s minimálnym dopadom na životné prostredie.

 

POUŽITIE    

Nastriekajte priamo na čistenú plochu, čistou handričkou povrch vyčistite a potom usušte a doleštite suchou handričkou alebo papierovou utierkou.
Pri použití na plastové, lakované alebo malé povrchy prípravkom len mierne navlhčite utierku, nenanášajte na predmety priamo.

SKLADOVANIE:

Uchovávajte v chlade a suchu, v originálnom dobre uzavretom obale, oddelene od nápojov a potravín.
 

UPOZORNENIE:

Nepoužívajte prostriedok na leštené, morené a nelakované drevo, ani na ľahko nasiakavé povrchy .
Neaplikujte čistič na LCD displeje, monitory, televízie a plazmové obrazovky.

ZLOŽENIE:

menej ako 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOIINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.

panak_kos

OBAL:

500 ml fľaša HDPE


KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV:

 

SDS_Feel eco Čistič skel_CZ

Hmotnosť 0.5 kg
Objem 500ml
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.