Feel Eco prášok do umývačky 800g

Neohodnotené
 
 

Prášok do umývačky riadu, ktorý je vysoko účinný pri odstraňovaní nečistôt a zvyškov jedla už pri nízkych teplotách od 40 °C.

Výborne zmäkčuje vodu, čím zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín na riade.

Obsahuje plne biologicky odbúrateľné, prírodné bieliace činidlá, ktoré rozkladajú farebné škvrny na riade a zaisťujú tak perfektný výsledok umývacieho cyklu.

Neobsahuje chlór, konzervačné látky ani fosfáty.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€7,83 / ks    
Značka Feel Eco
Kategória Umývačka riadu
 

Prášok do umývačky riadu, ktorý je vysoko účinný už pri nízkych teplotách od 40 *C. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré sú v maximálnej miere šetrné k životnému prostrediu. Vďaka obsahu enzýmov pôsobí už pri nízkej teplote a odstráni napríklad aj zaschnuté vajíčka. Obsah bieliacich zložiek sa postará o čistotu vašich pohárov od vína, hrnčekov od čaju a kávy.

Tip na ekologické umývanie riadu: Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedka. Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje sa znečistenie vody. Pred spustením umývačky sa uistite, že máte v umývačke doplnenú soľ a leštidlo.

Vysoko koncentrovaný prostriedok – vystačí až na 40 umývacích cyklov!

POKYNY:

Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedku.Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje sa znečistenie vody.
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

ČISTENIE RÚRY, ZÁHRADNÉHO GRILU A PRIPÁLENÉHO RIADU:

Malé množstvo prášku nasypte na mokrú špongiu a nečistoty vydrhnite.
Pracujte radšej v rukaviciach, aby nedošlo k nadmernému vysušeniu pokožky

DÁVKOVANIE:

Dávkování fe p do myčky
 

UPOZORNENIE:

Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

ZLOŽENIE:

5 % alebo viac, ale menej ako 15 %: bieliace činidlá na báze kyslíka; menej ako 5 %: neiónové povrchové aktívne látky; enzýmy, parfumy

POZOR:

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť

vykřičník

OBAL:

dóza HDPE

 

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV:

SK-KBU-V4168-Feel Eco prášok do umývačky

Hmotnosť 0.8 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.