Feel Eco prostreidok na riad, ovocie a zeleninu 5l

Neohodnotené
 
 

Feel Eco Vám prináša nové ekonomické 5 l balenie prostriedku na riad, ovocie a zeleninu. Toto balenie je vhodné nielen do každej domácnosti, ale aj do najrôznejších reštauračných zariadení. Dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a hravo si poradí s mastnotou i zaschnutými nečistotami. Vďaka použitiu Feel Eco prostriedku na riad, ovocie a zeleninu bude Váš riad čistý a bez fľakov. 

Dostupnosť Na objednávku
€14,93 / 5l    
Značka Feel Eco
Kategória Ručné umývanie riadu
 

Feel Eco prostriedok na riad, ovocie a zeleninu je nielen ideálnym pomocníkom, ale navyše sa šetrne stará o Vašu pokožku.  Vďaka obsahu glycerínu nezanecháva pocit vysušenia a vaše ruky zostanú aj po umytí riadov krásne hydratované.

Navyše je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré nenarušujú funkciu domácich ani priemyselných ČOV.

POPIS:

Vysoko účinný a šetrný čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a dokáže veľmi efektívne odstrániť všetku mastnotu a nečistoty z umývaného riadu a zanechá ho čistý a bez fľakov. Zároveň chráni pokožku vašich rúk vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu.

 

POKYNY:

  • Dávkovanie 4 ml na 5 l umývacieho roztoku, v prípade silného znečistenia 6 ml na 5 litrov  (piktogram).
  • Neumývajte riad pod tečúcou vodou, ale napustite ju do drezu a pridajte odporúčané množstvo prostriedku.
  • Umyté ovocie opláchnite v čistej vode.

 

FE na nádobí

ZLOŽENIE:

5 % alebo viac, ale menej ako 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %: amfotérne povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYlISOTHIAZOLINONE.

UPOZORNENIE:

  • Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

 

POZOR:

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

vykřičník

 

OBAL:

5l kanister HDPE

panak_kos

 

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV:

SK-KBU-V45054-Feel eco na nádobí ovoce

SK-KBU-V45054-Feel_eco_na_nadobi_ovoce_od_1.11.2018

Hmotnosť 5.2 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.