Feel Eco prací prášok 2,4kg

Neohodnotené
 
 

Univerzálny kompaktný prací prostriedok je vhodný na pranie stálofarebnej bielizne. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek vyperie dokonale vašu bielizeň už pri nízkych teplotách od 30 °C.

Dostupnosť Na objednávku
€11,41 / ks    
Značka Feel Eco
Kategória Pracie prášky
 

Účinné zložky sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné. Prací prostriedok nie je vhodný pre vlnu a hodváb.

POPIS:

Praktické balenie 2,4 kg vystačí na 40 pracích dávok. Neobsahuje fosfáty ani optické zosvetľovače.

ZLOŽENIE:

5 % alebo viac, ale menej ako 15 %: bieliace činidlá na báze kyslíka, zeolity, aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %: mydlo, polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, parfumy. Obsahuje: uhličitan sodný peroxyhydrát, dikremičitan sodný, metakremičitan sodný pentahydrát, alkohol, C12-14, etoxylát.

POKYNY:

Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 40 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací prášok Univesal kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, ktorý oživí bielu farbu a vráti jej jas.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

RUČNÉ PRANIE:

Jednu až dve polievkové lyžice (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Potom perte bežným spôsobom.

DÁVKOVANIE:

Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

FE PP 600g

NEBEZPEČENSTVO:

H315 Dráždi kožu. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí P102 Uchovávajte mimo dosahu detí P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P332+P313 Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

dráždive_2015

OBAL:

papierová skladačka (recyklovateľná)

panak_kos

 

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV:

SK-KBU-V4128-Feel Eco Univerzálny prací prášok_1

Hmotnosť 2.4 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.