Feel Eco prací gél white 1,5l

1 hodnotenie
 
 

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasnovačov na pranie bielej a stálofarebnej bielizne pri nízkych teplotách 15, 30, 40, 60 a 90 °C.

Účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov.

Dostupnosť Na objednávku
€7,67 / ks    
Značka Feel Eco
Kategória Pracie gély
 

Koncentrovaný tekutý prostriedok bez optických zjasnovačov určený na pranie bielej a stálofarebnej bielizne. Je veľmi účinný už pri nízkych teplotách vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu a vysokému obsahu enzýmov. Na ťažko odstrániteľné škvrny odporúčame použitie Feel Eco odstraňovača škvŕn.

.

Nepoužívajte na vlnu a hodváb.
Dermatologicky testované na osobách s citlivou pokožkou (NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH).
Aktívne látky obsiahnuté v pracom prostriedku sú rastlinného pôvodu a sú ľahko biologicky rozložiteľné.
 

POKYNY:

Roztrieďte bielizeň (napríklad podľa farby, miery zašpinenia, druhu vlákna). Perte plnú práčku. Vyhnite sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku = dodržte návod na dávkovanie = až 25 pracích dávok. Na odstránenie silných nečistôt je možné Feel Eco prací gél White aplikovať priamo na škvrnu. Nechajte chvíľu pôsobiť (cca 5 minút). Potom je možné oblečenie vložiť do práčky a spustiť prací cyklus. Je možné kombinovať aj s Feel Eco odstraňovačom škvŕn, ktorý oživí bielu farbu a vráti jej jas. Skladujte v chlade a suchu. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.
 

DÁVKOVANIE:

FE color, white 1,5L

UPOZORNENIE:

Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

ZLOŽENIE:

5 % alebo viac, ale menej než 15 %: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, menej než 5 %: mydlo, enzýmy, parfumy, PHENOXYETHANOL.

NEBEZPEČENSTVO:

H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Bez názvu

OBAL:

 1,5 l fľaša HDPE

panak_kosfeel-eco-23
 

KARTA BEZPEČNOSTNÝCH ÚDAJOV:

 

SK-KBU-V46027-Feel Eco prací gel white

Hmotnosť 1.7 kg
Objem 1,5l
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.